Shitja e nxehtë e Kinës Varëse rrobash standarde industriale për pastrimin e rrobave të thata Varëse rrobash Prodhimi dhe Fabrika |Lipu

Qendra e produkteve

Shitje e nxehtë Varëse rrobash standarde industriale për pastrim rrobash të thata Varëse rrobash

Përshkrim i shkurtër:

MOQ: 10000 copë

Koha e dërgimit: 30-35 ditë

Kapaciteti i furnizimit: 3000000 copë/muaj

Origjina e produktit: Lipu, Guilin, Kinë

1. Varëse me tela metalike të veshura me PE të përballueshme me çmim shumë konkurrues
2. Varëse rrobash mund të kursejë hapësirë ​​dhe kosto për dhomën e lavanderi
3. Varëse rrobash metalike janë shumë të njohura për promovimin e supermarketeve


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Shitje e nxehtë Varëse rrobash standarde industriale për pastrim rrobash të thata Varëse rrobash

Artikulli nr.: M-2032410V-PE
Emri i produktit Shitje e nxehtë Varëse rrobash standarde industriale për pastrim rrobash të thata Varëse rrobash
Materiali Tela + PE
MOQ 10000 copë
Madhësia L410*T3.2*H215mm
Ngjyrë Të personalizuara
Hook  
Paketa 500 copë / CTN
Përdorimi Lavanderi, Shtëpi
Certifikimi BSCI / ISO9001
Ditët e mostrës 7-10 ditë
Koha e prodhimit 30-35 ditë ose në bazë të sasisë së porosisë
Porta FOB: Shenzhen, Kinë
Kushtet e pagesës T/T, L/C
OEM / ODM E pranueshme

Prodhimi i varëses metalike të veshura me PE

Më poshtë është procesi i prodhimit të lëndës së parë të çelikut për t'u veshur me PE.

Fabrika jonë Hometime ka diametra të ndryshëm çeliku dhe përdor plastikë PE miqësore me mjedisin për veshjen në sipërfaqen e çelikut.

Pasi të kemi bërë veshjen plastike PE, ne do ta mbajmë lëndën e parë në rregull dhe do të organizojmë prodhimin masiv përmes makinës sonë të derdhur automatik.

Pastaj ekipi ynë i QC do të kontrollojë varëse teli dhe do të marrë një të kualifikuar.

Pastaj instaloni kapakun PVC nëse është e nevojshme dhe paketoni varëse rrobash sipas kërkesës së klientit.

TIPARET

• Të përballueshme:

varëse me tela metalike është prej materiali metalik me veshje PE miqësore me mjedisin me çmim shumë konkurrues

• Jo rrëshqitëse:

varëse teli me prerje në shpatull e cila ofron funksion kundër rrëshqitjes për varjen e rrobave

• Promovimi në supermarket:

varëse rrobash metalike me shumicë janë shumë të njohura për shitje promovuese

• Dhoma Lavanderie:

varëse rrobash mund të përdoret në dhomën e lavanderi për varjen e rrobave të thata

• Dhuratë:

kosto e ulët dhe praktike në jetën e përditshme mund të jetë si dhuratë për çdo promovim të shitjeve.

LOGO:

Me LOGO në paketë, jo vetëm që mund të përmirësojë shitjet, por edhe të rrisë markën e kompanisë

• DIY:

I lehtë dhe i lehtë për t'u përdorur, mund t'u shitet klientëve si ndihma e shkëlqyeshme për Home DIY

• Kursimi i hapësirës:

ka trashësi të ndryshme të diametrave të telit për të porositur, të tilla si 1.6 mm / 1.8 mm / 2.0 mm / 2.2 mm / 2.4 mm, ato janë të gjitha të holla dhe të sheshta, duke kursyer shumë hapësirë

• Të personalizuara:

Ngjyra, diametri dhe paketa të gjitha mund të bëhen sipas kërkesave tuaja, të përshtatshme për promovim në supermarket, shitje online dhe pakicë

Rreth paketës

1) Ne përdorim karton të valëzuar me trashësi të fortë me 5 shtresa, duke parandaluar lëkundjen dhe gërvishtjen e varëseve të veshjeve.

2) I kushtojmë më shumë vëmendje shpatullave dhe grepave. Pambuku i trashë me perla mund të zvogëlojë fërkimin midis varëseve dhe t'i mbrojë ato.

3) Mund të përmbushte transportin detar për një kohë të gjatë.

Rreth Dërgesës

1. Nga deti:Ju lutemi na informoni portin detar më të afërt me magazinë tuaj, është mënyra më e lirë e transportit për sasi të mëdha

2. Me ajër:Ju lutemi na informoni emrin e aeroportit me kod postar, është i shpejtë, por me kosto të lartë dërgese

3. Nga Express:Ne mund të dorëzojmë porositë ose mostrat në sasi të vogla nga DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS, etj, ju lutemi na informoni adresën e detajeve me kodin postar dhe informacionin e kontaktit, ne do të kontrollonim koston për referencën tuaj.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    Skype
    008613580465664
    info@hometimefactory.com