Lajme

 • Çfarë është certifikimi GRS?

  Çfarë është certifikimi GRS?

  Çfarë është certifikimi GRS A e dini se cili është certifikimi GRS për varëse rrobash riciklimi plastike?Ju lutemi na ndiqni për ta bërë më të qartë.1. Çfarë është certifikimi GRS?GRS do të thotë STANDARD GLOBAL I RECYDE, shkurtim i Standardit Global të Riciklimit.Zbatohet për: Kompanitë me pretendime përshkr...
  Lexo më shumë
 • Magazinimi i rafteve të këpucëve

  Magazinimi i rafteve të këpucëve

  Magazinimi i rafteve të këpucëve Për të përmbushur tregjet dhe kërkesat e klientëve, fabrika jonë Hometime ka zgjeruar punëtoritë tona standarde për zhvillimin e më shumë produkteve të ruajtjes në shtëpi, si raftet metalike të këpucëve, tavolinat e rrumbullakëta metalike, raftet metalike të kuzhinës, stendë lulesh metalike në 2022. Disa Faqja kryesore ...
  Lexo më shumë
 • Cilat janë avantazhet e makinës automatike të vulosjes së kartonit?

  Cilat janë avantazhet e makinës automatike të vulosjes së kartonit?

  Fabrika Hometime ka përdorur makinë mbyllëse automatike të kartonit për të paketuar varëse rrobash të cilat përmirësojnë efikasitetin e punës.A e dini se çfarë është makina automatike e vulosjes së kartonit?Quhet vulosje e kartonit të vulosjes me shirit, e njohur gjithashtu si balerës pa pilot ose balerës automatik.Funksioni i tij kryesor është...
  Lexo më shumë
 • Si të përmirësohet efikasiteti i prodhimit?

  Si të përmirësohet efikasiteti i prodhimit?

  Në ditët e sotme, aplikimi i pajisjeve mekanike është shumë i popullarizuar dhe industri të ndryshme kanë përfshirë përmbajtje të lidhura me automatizimin mekanik.Për përpunuesit e derdhjes me injeksion, "koha është para".Nëse dëshironi të përmirësoni efikasitetin e prodhimit të varëse rrobash plastike, atëherë duhet të garoni me kohën, ju...
  Lexo më shumë
 • Punëtori e re për artikujt e ruajtjes në shtëpi

  Punëtori e re për artikujt e ruajtjes në shtëpi

  Punëtori e re për artikujt e magazinimit në shtëpi Fabrika Hometime shquhet në industrinë e artikujve shtëpiake dhe e specializuar në prodhimin e varëse rrobash me materiale të ndryshme prej më shumë se 30 vitesh.Të tilla si varëse rrobash plastike;varëse të qëndrueshme kashte gruri ;varëse pp ;varëse plastike abs gome jo rrëshqitëse ;Varëse teli...
  Lexo më shumë
 • Si ta bëni më të lirë varësen e hotelit Elegant?

  Si ta bëni më të lirë varësen e hotelit Elegant?

  Si ta bëni varësen e hotelit Elegant më të lirë dhe më të qëndrueshme?Kur ishit në një udhëtim pune ose udhëtoni diku, a e kuptoni se ka gjithnjë e më shumë opsione varëse rrobash në hotele?Varëse rrobash prej druri janë të ndërtuara në mënyrë solide dhe me ngjyrën natyrale të ...
  Lexo më shumë
 • Cilat janë avantazhet e varëseve metalike?

  Cilat janë avantazhet e varëseve metalike?

  Cilat janë avantazhet e varëseve metalike?Sepse varëse rrobash metalike jo vetëm që ka një stil më të mirë, por ka edhe cilësi më të mirë, dhe më e rëndësishmja është praktike.Tani ka shumë ballkone në shtëpi.Nëse t...
  Lexo më shumë
 • E ardhmja e varëse rrobash miqësore me mjedisin

  E ardhmja e varëse rrobash miqësore me mjedisin

  E ardhmja e varëse rrobash miqësore me mjedisin Me problemet gjithnjë e më serioze mjedisore vitet e fundit, produktet për mbrojtjen e mjedisit kanë tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendje.Ngjashëm me çantat e blerjeve prej letre,...
  Lexo më shumë
 • Këto varëse plastike që nuk rrëshqasin janë shumë më të mira se varëse rrobash prej kadifeje

  Spotlight ultra i ndritshëm, Spotlight i rikarikueshëm me 6000 lumen të lartë për 23,99 dollarë në Amazon [Kodi Promocional 40496HUO] Tani që të gjithë janë ngecur në shtëpi, pastrimi pranveror ka një kuptim të ri në 2020. Është e vështirë të përqendroheni, kështu që çdo pak progres është i pavdekshëm. dollapi juaj është në listën tuaj të vendeve...
  Lexo më shumë
Skype
008613580465664
info@hometimefactory.com