Na kontaktoni

Adresa: Jinniu Industrial Park, Licheng Town, Lipu County, Guilin, Guangxi, China

Telefoni: 008613580465664 / 008615977078865

Orari: e hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite / e shtunë, e diel: e mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni


Skype
008613580465664
info@hometimefactory.com