Контактирајте не

Адреса: Индустриски парк Jinniu, град Личенг, округ Липу, Гуилин, Гуангкси, Кина

Е-пошта:info@hometimefactory.com

Телефон: 008613580465664 / 008615977078865

Работно време: понеделник-петок: 9 до 18 часот / сабота, недела: затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја


Skype
008613580465664
info@hometimefactory.com