Qendra e produkteve

Varëse rrobash me kashtë gruri të biodegradueshme, miqësore me mjedisin, në Fabrika e shtëpisë

Përshkrim i shkurtër:

MOQ: 3000 copë                                       

 

Koha e dorëzimit: 30-35 ditë             

                       

Kapaciteti i furnizimit: 1000000 copë/muaj    

                            

Origjina e produktit: Lipu, Guilin, Kinë


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Varëse rrobash me kashtë gruri të biodegradueshme, miqësore me mjedisin, në Fabrika e shtëpisë

ArtikulliNr.: P-43010-WS
Emri i produktit Varëse rrobash me kashtë gruri të biodegradueshme, miqësore me mjedisin, në Fabrika e shtëpisë
Materiali Fibra e kashtës së grurit + PP
MOQ 3000 copë
Madhësia L430 * T10 * H220 MM
Ngjyrë Natyrore ose e personalizuar
Hook Ganpa metalike 360° krom ose e personalizuar
Paketa 100 copë / CTN
Përdorimi Këmisha Xhaketa Pallto Pantallona Kostum
Certifikimin BSCI / ISO9001
MostraDitët 7-10 ditë
PprodhimiKoha  30-35 ditë ose në bazë të sasisë së porosisë
Porta FOB: Shenzhen ose Guangzhou, Kinë
Kushtet e pagesës T/T, L/C
OEM/ ODM E pranueshme

TIPARET

 

Eko miqësore:

kjo varëse rrobash është prej materiali kashte gruri të rinovueshëm,

është e qëndrueshme, e riciklueshme dhe e biodegradueshme.

Më e mira nga të gjitha, ato janë pa bojë, do të thotë dizajn pa bojë, shumë miqësore me tokën

 

Struktura e qëndrueshme:

Varëse plastike është një strukturë një copë, nuk ka nevojë të bashkoni 2 pjesët së bashku.Është më e qëndrueshme dhe jo e lehtë për t'u thyer.

Është i njëjti dizajn si varëse druri dhe mund të jetë krejtësisht i njëjtë për çdo pjesë nga një kallëp.

Për t'i shfaqur rrobat më të rregullta

 

I lagësht dhe i thatë:

Varëse kashte gruri mund të përdoret si në gjendje të lagësht dhe të thatë

dhe nuk zbehet dhe plasaritet lehtë

 

Multifunksionale:

Varëse kostumi me shirit që nuk rrëshqet,

jo vetëm që mund të varë rrobat, por edhe të varë pantallonat, xhinset dhe pantallonat

Rreth paketës

1) Ne përdorim mbushje kartoni të valëzuar me trashësi të fortë 5 shtresash me pambuk perla, duke parandaluar lëkundjen dhe gërvishtjen e varëseve të veshjeve.

2) Ne i kushtojmë më shumë vëmendje shpatullave dhe grepave. Pambuku i trashë me perla mund të zvogëlojë fërkimin midis varëseve dhe t'i mbrojë ato.

3) Mund të përmbushte transportin e gjatë në rrugë detare.

Rreth Dërgesës

1. Nga deti:Ju lutemi na informoni portin detar më të afërt me magazinë tuaj, është mënyra më e lirë e transportit për sasi të mëdha

2. Me ajër:Ju lutemi na informoni emrin e aeroportit me kod postar, është i shpejtë, por me kosto të lartë dërgese

3. Nga Express:Ne mund t'i dorëzojmë porositë ose mostrat në sasi të vogla nga DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS, etj, ju lutemi na informoni adresën e detajeve me kodin postar dhe informacionin e kontaktit, ne do të kontrollonim koston për referencën tuaj.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    Skype
    008613580465664
    info@hometimefactory.com