Центар за производи

Домашна фабричка еко-пријателска закачалка за облека за биоразградлива пченична слама

Краток опис:

MOQ: 3000 ЕЕЗ                                       

 

Време на испорака: 30-35 дена             

                       

Капацитет на снабдување: 1000000 ЕЕЗ/месец    

                            

Потекло на производот: Lipu, Guilin, Кина


Детали за производот

Ознаки на производи

Домашна фабричка еко-пријателска закачалка за облека за биоразградлива пченична слама

СтавкаБр.: P-43010-WS
Име на производ Домашни фабрички еколошки закачалки за облека за биоразградливи слама од пченица
Материјал Слама од пченица + ПП
MOQ 3000 ЕЕЗ
Големина L430 * T10 * H220 MM
Боја Природно или прилагодено
Кука 360° Хром метална кука или приспособена
Пакет 100 ЕЕЗ / CTN
Употреба Кошули Јакни Палто Панталони Костум
Сертификација BSCI / ISO9001
ПримерДенови 7-10 дена
PвоведувањеВреме  30-35 дена или врз основа на количината на нарачката
ФОБ порта: Шенжен или Гуангжу, Кина
Термин на плаќање T/T, L/C
OEM/ ODM Прифатливо

КАРАКТЕРИСТИКИ

 

Еко пријателски:

оваа закачалка за облека е направена од обновлива пченица слама,

тој е одржлив, може да се рециклира и биоразградлив.

Најдобро од сè, тие се без боја, значи дизајн без боја, многу пријателски на земјата

 

Цврста структура:

Пластичната закачалка е едноделна структура, нема потреба да се спојуваат 2 дела заедно.Поиздржлив е и не се крши лесно.

Дизајнот е ист како дрвената закачалка и може да биде целосно ист за секое парче од еден калап.

За да се прикаже облеката поуредна

 

Влажно и суво:

Закачалката за слама од пченица може да се користи и во влажна и во сува ситуација

и нема лесно избледување и пукање

 

Мултифункционален:

Закачалка за одело со нелизгачка шипка,

не само што може да ја закачи облеката, туку и да ги обесува панталоните, фармерките и панталоните

За пакетот

1) Користиме силна дебелина од 5 слоја од брановидни картонски полнила со бисер памук, спречувајќи ги закачалките за облека од тресење и гребење.

2) Посветуваме повеќе внимание на рамената и куките. Задебелениот бисер памук може да го намали триењето помеѓу закачалките и да ги заштити.

3) Може да се сретне со долготраен поморски превоз.

За пратката

1. По море:Ве молиме информирајте нè најблиското пристаниште до вашиот магацин, тоа е најевтиниот начин за испорака за големи количини

2. По воздушен пат:Ве молиме информирајте ни го името на аеродромот со поштенски код, тој е брз, но има високи трошоци за испорака

3. Со Експрес:Ние можеме да ги испорачаме нарачките или примероците во мала количина по DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS итн.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
    Skype
    008613580465664
    info@hometimefactory.com