Qendra e produkteve

Varëse rrobash plastike me rrëshqitje me gomë që kursejnë hapësirë ​​jashtëzakonisht të hollë

Përshkrim i shkurtër:

MOQ: 5000 copë

Koha e dërgimit: 30-35 ditë

Kapaciteti i furnizimit: 1000000 copë/muaj

Origjina e produktit: Lipu, Guilin, Kinë

1. Varëse rrobash novatore miqësore me jakë të ngushtë ose rroba për fëmijë

Varëse plastike 2,5 mm ultra të hollë që kursejnë hapësirë ​​me TPR jo të rrëshqitshme

3. Varëse varëse magjike shumëfunksionale maksimizon hapësirën e ruajtjes së dollapit


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Varëse rrobash plastike me rrëshqitje me gomë që kursejnë hapësirë ​​jashtëzakonisht të hollë

Artikulli nr.: P-4122505-TPR
Emri i produktit Varëse rrobash plastike me rrëshqitje me gomë që kursejnë hapësirë ​​jashtëzakonisht të hollë 
Materiali ABS + TPR
MOQ 5000 copë
Madhësia L410 * T5 * H225 MM
Ngjyrë Si foto ose e personalizuar
Hook Ganpa metalike 360° krom ose e personalizuar
Paketa 100 copë / CTN
Përdorimi Këmisha Xhaketa Pallto Pantallona Kostum Kravata Slings
Certifikimin BSCI / ISO9001 / FSC
Ditët e mostrës 7-10 ditë
Koha e prodhimit 30-35 ditë ose në bazë të sasisë së porosisë
Porta FOB: Shenzhen ose Guangzhou, Kinë
Kushtet e pagesës L/C, T/T 30% si depozitë përpara prodhimit në masë 70% bilanci përpara transportit
OEM / ODM E pranueshme

TIPARET

 • Dizajn i ri inovativ:

Dizajni mund të sigurojë varjen e majave pa e shtrirë qafën.

Një e çarë me rrëshqitje të lehtë i lejon përdoruesit të varin këmisha me jakë të ngushtë ose rroba për fëmijë pa i shtrirë ato, thjesht rrëshqitni të çarën në njërën anë të jakës dhe rregulloni anën e mbetur.

Ka 2 grepa poshtë shpatullave për fustanet e grave.

Dhe ka një shirit rripi lidhëse që ju lejon të menaxhoni shumë mirë veshjet dhe aksesorët tuaj.

Shiriti i pantallonave me jastëk TPR që nuk rrëshqet, i cili mban shumë mirë pantallonat, xhinset, pantallonat.

Ultra Thin Space Saving Non Slip Rubberized U-Slide Plastic Hangers3 (2)

 • Fleksibil dhe i qëndrueshëm:

Kjo varëse plastike është prej materiali abs me veshje TPR.

Materiali është shumë fleksibël dhe i qëndrueshëm.

Nuk mund të përdoret si në ambient të lagësht ashtu edhe në të thatë.

 

 • Dizajn shumëfunksional:

varëse magjike me një të çarë me rrëshqitje u për jaka të ngushta, një shall dhe shirit kravata, 2 grepa me rripa, grep metalik i kthyeshëm 360 gradë, shumë i përshtatshëm për të varur këmishë me rrip të hollë, fustane, fustane, xhinse, pantallona të gjera, funde, kravata, rripa dhe shalle etj

Ultra Thin Space Saving Non Slip Rubberized U-Slide Plastic Hangers3 (4)
Ultra Thin Space Saving Non Slip Rubberized U-Slide Plastic Hangers3 (5)

 

 • Kursimi i hapësirës:

Dizajn i hollë dhe i sheshtë i trupit vetëm në 5 mm, por me rezistencë të rëndë.

Kurseni koston e varëses dhe transportit.

Mban rrobat në forma të mira dhe maksimizon hapësirën e ruajtjes së dollapit.

I PERSONALIZUAR ËSHTË I MIRË SE VINI

• Etiketë private (etiketë e endur, etiketë printimi, etj.)

• Shërbimi tjetër i veçantë i stilit / madhësisë / dizajnit

• Përshtatja e paketimit

• Dizajni i paketimit me pakicë

• Ngjyra e TPR

•Shtypni logon në varëse ose paketë

RRETH PAKETËS

1) Ne përdorim mbushje kartoni të valëzuar me trashësi të fortë 5 shtresash me pambuk perla, duke parandaluar lëkundjen dhe gërvishtjen e varëseve të veshjeve.

2) Ne i kushtojmë më shumë vëmendje shpatullave dhe grepave. Pambuku i trashë me perla mund të zvogëlojë fërkimin midis varëseve dhe t'i mbrojë ato.

3) Mund të përmbushte transportin e gjatë në rrugë detare.

RRETH DORËZIMIT

1. Nga deti:Ju lutemi na informoni portin detar më të afërt me magazinë tuaj, është mënyra më e lirë e transportit për sasi të mëdha

2. Me ajër:Ju lutemi na informoni emrin e aeroportit me kod postar, është i shpejtë, por me kosto të lartë dërgese

3. Nga Express:Ne mund t'i dorëzojmë porositë ose mostrat në sasi të vogla nga DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS, etj, ju lutemi na informoni adresën e detajeve me kodin postar dhe informacionin e kontaktit, ne do të kontrollonim koston për referencën tuaj.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    Skype
    008613580465664
    info@hometimefactory.com