Qendra e produkteve

Fabrika me shumicë PE të veshura me tela varëse rrobash Varëse rrobash metalike

Përshkrim i shkurtër:

MOQ: 10000 copë

Koha e dërgimit: 30-35 ditë

Kapaciteti i furnizimit: 3000000 copë/muaj

Origjina e produktit: Lipu, Guilin, Kinë

1. Varëse me tela metalike të veshura me PE të përballueshme me çmim shumë konkurrues

2. Varëse rrobash mund të kursejë hapësirë ​​dhe kosto për dhomën e lavanderi

3. Varëse rrobash metalike janë shumë të njohura për promovimin e supermarketeve


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Fabrika me shumicë PE të veshura me tela varëse rrobash Varëse rrobash metalike

Artikulli nr.: M-2030410-PE
Emri i produktit Fabrika me shumicë PE të veshura me tela varëse rrobash Varëse rrobash metalike
Materiali Tel + PE
MOQ 10000 copë
Madhësia L410*T3*H215mm
Ngjyrë Të personalizuara
Hook  
Paketa 500 copë / CTN ose sipas kërkesave tuaja
Përdorimi Lavanderi, Shtëpi
Certifikimin BSCI / ISO9001
Ditët e mostrës 7-10 ditë
Koha e prodhimit 30-35 ditë ose në bazë të sasisë së porosisë
Porta FOB: Shenzhen, Kinë
Kushtet e pagesës T/T, L/C
OEM / ODM E pranueshme

TIPARET

• Të përballueshme:

varëse teli është prej materiali metalik me shtresë PE miqësore me mjedisin me çmim shumë konkurrues

• Promovimi në supermarket:

varëse rrobash metalike janë shumë të njohura për promovimin e supermarketeve

• Dhoma Lavanderie:

varëse rrobash mund të përdoret në dhomën e lavanderi për rroba të thata

• Kampe në natyrë:

me veçori të hollë të trupit që lehtë për t'u bartur jashtë për kampe, udhëtime etj

• Dhuratë:

kosto e ulët dhe shumë praktike në jetën e përditshme mund të jetë si dhuratë për çdo promovim të shitjeve.

• LOGO:

Me LOGO-në e vet në paketë, jo vetëm që mund të përmirësojë shitjet tuaja, por edhe të rrisë dukshmërinë e korporatës së kompanisë suaj

• DIY:

E lehtë dhe e lehtë për t'u përdorur, mund t'u shitet klientëve si ndihma e madhe për "Home DIY" dhe shijoni atë

• Kursimi i hapësirës:

ka trashësi të ndryshme të diametrave të telit për të porositur, të tilla si 1.6 mm / 1.8 mm / 2.0 mm / 2.2 mm / 2.4 mm, ato janë të gjitha të holla dhe të sheshta, duke kursyer shumë hapësirë

• Të personalizuara:

Ngjyrat, diametri dhe paketa të gjitha mund të bëhen sipas kërkesave tuaja, të përshtatshme për promovim supermarketi, shitje online dhe pakicë

PËRPARËSITË TONA

• 1. Mbështetni porositë OEM dhe ODM

• 2. Certifikatat:BSCI , ISO9001, FSC, Intertek Testuar

• 3. Çmimi i fabrikës së dorës së parë direkt, MOQ i ulët, shërbime të shkëlqyera

• 4. +30 vjet eksperiencë në prodhim varëse rrobash

• 5. Ekipi profesional i prodhimit të varëseve dhe ekipi i shitjeve

• 6. 30 QC kontrollojnë cilësinë e varëses në prodhim masiv

• 7. 38,000 metra katrorë shkallë fabrike + 200 punëtorë të kualifikuar 

• 8. Mostra falas! Mblidhen vetëm mallra

I PERSONALIZUAR ËSHTË I MIRË SE VINI

• Etiketë private (etiketë e endur, etiketë printimi, etj.)

• Shërbimi tjetër i veçantë i stilit / madhësisë / dizajnit

• Përshtatja e paketimit

• Dizajni i paketimit me pakicë

• Ngjyra e sipërfaqes së veshjes PE të varëses

• Printoni logon në paketë

• Diametri i telit

RRETH PAKETËS

RRETH DORËZIMIT


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    Skype
    008613580465664
    info@hometimefactory.com