Qendra e produkteve

Varëse plastike shumëfunksionale me bojë gome ABS e hollë dhe e lirë

Përshkrim i shkurtër:

MOQ:5000 copë               

Koha e dërgimit :30-35 ditë                    

Kapaciteti i furnizimit:1000000 copë/muaj          

Origjina e produktit:Lipu, Guilin, Kinë

1. Varëse rrobash plastike prej gome ABS me sipërfaqe të butë, të lëmuar që nuk rrëshqet

Varëse plastike 2,6 mm ultra të hollë që kursejnë hapësirë, me dizajn që nuk rrëshqet

3.Varëse rrobash shumëfunksionale me shitje të nxehta për ruajtjen e dollapit tuaj


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Varëse plastike shumëfunksionale me bojë gome ABS e hollë dhe e lirë

ArtikulliNr.: P-42006H-ABS
Emri i produktit Varëse plastike shumëfunksionale me bojë gome ABS e hollë dhe e lirë
Materiali ABS
MOQ 5000 copë
Madhësia L420*T6*H220mm
Ngjyrë Ngjyra të zeza, gri, të bardha dhe më shumë
Hook Grep metalik argjendi
Paketa 120 copë / CTN
Përdorimi Këmisha, kravata etj.
Certifikimin BSCI / ISO9001
MostraDitët 7-10 ditë
PprodhimiKoha  30-45 ditë ose në bazë të sasisë së porosisë
Porta FOB: Shenzhen, Kinë
Kushtet e pagesës T/T, L/C
OEM/ ODM Pranuar

Veçoritë

Sipërfaqja e veshur me gome:

Varëse rrobash janë prej plastike abs dhe të veshura me gome.

Sipërfaqja e gomës është ajo që e dallon atë si krejtësisht jo të rrëshqitshme dhe ideale për çdo lloj veshjeje.

Për shkak të gomës cilësore, ajo ka bukurinë dhe delikatesën e varëse rrobash prej kadifeje dhe nuk do të lërë mbetje në veshjet e lagura ose rrobat e shtrirjes.

Dizajn i hollë:

Varëse rrobash kanë një dizajn elegant për një pamje moderne dhe të pastër.

Kursimi i hapësirës për dollapin ose garderobën tuaj duke ruajtur tërheqjen vizuale pavarësisht se çfarë mban.

Hiqni qafe të gjitha varëse rrobash të mëdha, të papërshtatshme dhe të shëmtuara që kanë zënë dollapët tuaj në të kaluarën.

Përmirësoni varëse rrobash gome të përshtatshme për ju

Multifunksionale

Varëse plastike me pika në supe për varjen e fustaneve të grave;

me pantallona për të varur pantallona,xhinse;

me shirit aksesor per organizimin e lidhjeve, rripave etj

Grep rrotullues

Me grep kromi luksoz 360 gradë i shton stil dollapëve, duke ju lejuar akses të lehtë në gjithçka në dollapin tuaj.

Përveç kësaj, mbani gjithçka të varur në të njëjtin drejtim pa hequr rrobat nga varëse rrobash, duke i dhënë dollapit tuaj një efekt të organizuar.

E qëndrueshme dhe e lehtë

Dizajn ultra i hollë, i lehtë, por i fortë dhe i qëndrueshëm.

Ato janë mjaft të forta për të mbajtur xhaketat tuaja dimërore, pulovrat e rënda, xhupet, rrobat e banjove dhe pantallonat, pa deformime apo këputje.

Nuk ka nevojë t'i zëvendësoni ato shpesh

Avantazhet tona

• 1. Mbështetni porositë OEM dhe ODM

• 2. Certifikatat:BSCI , ISO9001, FSC, Intertek Testuar

• 3. Çmimi direkt i fabrikës, MOQ i ulët, shërbime të shkëlqyera

• 4. +20 vjet eksperiencë në prodhimin e sendeve shtëpiake

• 5. Ekipi profesional i prodhimit të varëseve dhe ekipi i shitjeve

• 6. 30 QC kontrollojnë cilësinë e varëses në prodhim masiv

• 7. 38,000 metra katrorë shkallë fabrike + 200 punëtorë të kualifikuar

• 8. Mostra falas! Mblidhen vetëm mallra

Rreth paketës

1) Ne përdorim mbushje kartoni të valëzuar me trashësi të fortë 5 shtresash me pambuk perla, duke parandaluar lëkundjen dhe gërvishtjen e varëseve të veshjeve.

2) Ne i kushtojmë më shumë vëmendje shpatullave dhe grepave. Pambuku i trashë me perla mund të zvogëlojë fërkimin midis varëseve dhe t'i mbrojë ato.

3) Mund të përmbushte transportin e gjatë në rrugë detare.

Rreth Dërgesës

1. Nga deti:Ju lutemi na informoni portin detar më të afërt me magazinë tuaj, është mënyra më e lirë e transportit për sasi të mëdha

2. Me ajër:Ju lutemi na informoni emrin e aeroportit me kod postar, është i shpejtë, por me kosto të lartë dërgese

3. Nga Express:Ne mund t'i dorëzojmë porositë ose mostrat në sasi të vogla nga DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS, etj, ju lutemi na informoni adresën e detajeve me kodin postar dhe informacionin e kontaktit, ne do të kontrollonim koston për referencën tuaj.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    Skype
    008613580465664
    info@hometimefactory.com