Qendra e produkteve

Varëse rrobash plastike ABS të qëndrueshme, ultra të hollë dhe jo kadife që kursejnë hapësirë ​​që nuk rrëshqasin me gome

Përshkrim i shkurtër:

MOQ: 3000 copë

Koha e dërgimit: 30-35 ditë

Kapaciteti i furnizimit: 1000000 copë/muaj

Origjina e produktit: Lipu, Guilin, Kinë

1. Varëse rrobash plastike prej gome ABS me sipërfaqe të butë, të lëmuar që nuk rrëshqet

Varëse plastike 2,6 mm ultra të hollë që kursejnë hapësirë, me dizajn që nuk rrëshqet

3.Varëse rrobash shumëfunksionale me shitje të nxehta për ruajtjen e dollapit tuaj


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Varëse rrobash plastike ABS të qëndrueshme, ultra të hollë dhe jo kadife që kursejnë hapësirë ​​që nuk rrëshqasin me gome

Artikulli nr.: P-42006-ABS
Emri i produktit Varëse rrobash plastike ABS të qëndrueshme, ultra të hollë dhe jo kadife që kursejnë hapësirë ​​që nuk rrëshqasin me gome
Materiali ABS + Veshje gome
MOQ 3000 copë
Madhësia L420 * T6 * H230 MM
Ngjyrë E zezë ose e personalizuar
Hook Ganpa metalike 360° krom ose e personalizuar
Paketa 120 copë / CTN
Përdorimi Këmisha Xhaketa Pallto Pantallona Kostum
Certifikimin BSCI / ISO9001
Ditët e mostrës 7-10 ditë
Koha e prodhimit 30-35 ditë ose në bazë të sasisë së porosisë
Porta FOB: Shenzhen ose Guangzhou, Kinë
Kushtet e pagesës T/T, L/C
OEM / ODM E pranueshme

TIPARET

• Struktura me një pjesë:

varëse plastike është një strukturë një copë, ne kemi bërë prerjen në shpatull dhe ingranazhin e shufrës në kallëp, nuk ka nevojë të ngjitni funksionin kundër rrëshqitjes në shpatull një nga një, është më efikas për prodhim masiv dhe e bën atë më të kushtueshëm efektive

• Kursimi i hapësirës:

dizajn i hollë dhe i sheshtë i trupit vetëm në 6 mm, i mban rrobat tuaja në forma të mira dhe maksimizon hapësirën e ruajtjes së dollapit tuaj

• I lagësht dhe i thatë:

varëse rrobash mund të përdoret duke varur rroba të lagura dhe të thata

• Të personalizuara:

Ngjyrat dhe paketimi mund të bëhen sipas kërkesave tuaja, të përshtatshme për promocion në supermarket, shitje online dhe pakicë

• Të qëndrueshme dhe fleksibël:

kjo varëse plastike është prej materiali abs me shtresë gome në sipërfaqen e varëses. Sipërfaqja e veshjes së gomës është shumë e butë dhe me funksion që nuk rrëshqet.

plastic  hanger
Non slip design

 

 

 

 

• Dizajn shumëfunksional:

me prerje ne shpatull dhe marshin e shiritit, i cili ofron funksion jo te rreshqitshem, eshte shume i pershtatshem per te varur hobe, rroba, pantallona dhe pantallona etj.

 

 

 

 

 

• Kapëse kromi:

me grep metalik kromi luksoz i kthyeshëm 360 gradë i shton stil dollapëve, ofron komoditet shtesë për të organizuar dollapin

PËRPARËSITË TONA

• 1. Mbështetni porositë OEM dhe ODM

• 2. Certifikatat:BSCI , ISO9001, FSC, Intertek Testuar

• 3. Çmimi direkt i fabrikës, MOQ i ulët, shërbime të shkëlqyera

• 4. +30 vjet eksperiencë në prodhim varëse rrobash

• 5. Ekipi profesional i prodhimit të varëseve dhe ekipi i shitjeve

• 6. 30 QC kontrollojnë cilësinë e varëses në prodhim masiv

• 7. 38,000 metra katrorë shkallë fabrike + 200 punëtorë të kualifikuar

• 8. Mostra falas! Mblidhen vetëm mallra

RRETH PAKETËS

RRETH DORËZIMIT


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    Skype
    008613580465664
    info@hometimefactory.com