Qendra e produkteve

Varëse rrobash metalike me kordon me gërsheta me shumicë me shumicë

Përshkrim i shkurtër:

MOQ: 3000 copë

Koha e dërgimit: 30-35 ditë

Kapaciteti i furnizimit: 1000000 copë/muaj

Origjina e produktit: Lipu, Guilin, Kinë

1.Varëse rrobash me tela me gërsheta për rroba standarde

2.Varëse metalike jo-rrëshqitëse dhe veçori shumëngjyrëshe e mbuluar kundër rrëshqitjes     

3. Varëse e hollë me tela metalike në stil dhe teksturë unike në dollapin tuaj


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Varëse rrobash metalike me kordon me gërsheta me shumicë me shumicë

Artikulli nr.: M-3000405V-BC
Emri i produktit Varëse rrobash metalike me kordon me gërsheta me shumicë me shumicë
Materiali Tela + Poliestër
MOQ 3000 copë
Madhësia L405*T4*H210mm
Ngjyrë Si foto e treguar ose e personalizuar
Hook  
Paketa 180 copë / CTN
Përdorimi Këmisha Rrobat
Certifikimin BSCI / ISO9001
Ditët e mostrës 7-10 ditë
Koha e prodhimit 30-35 ditë ose në bazë të sasisë së porosisë
Porta FOB: Shenzhen, Kinë
Kushtet e pagesës T/T, L/C
OEM / ODM E pranueshme

TIPARET

● I fortë:

Një trup i fortë teli metalik pa saldim dhe i mbështjellë me karton shumëngjyrësh të gërshetuar.

Kursimi i hapësirës:

Trupi i hollë i mban rrobat në forma të mira dhe të lehta për t'u ruajtur.

Madhësia optimale:

Madhësia e të rriturve që i përshtatet mjeshtërisht shumicës së këmishës së burrave dhe grave, ndërsa lejon futjen dhe heqjen e lehtë

Dizajn unik:

Metali me kordon të gërshetuar e bën varësen më të veçantë dhe i varni rrobat pa u rrudhur dhe rrudhur.

Funksioni kundër rrëshqitjes:

veshja e poliestrës parandalon rrëshqitjen e rrobave në dysheme.

Promovimi në supermarket:

varëse rrobash metalike janë shumë të njohura për promovimin e supermarketeve

Personalizuar:

Ngjyrat, diametri, paketa dhe LOGO të gjitha mund të bëhen sipas kërkesave tuaja

Promovimi i markës:

Praktika në jetën e përditshme mund të jetë një ide e mirë për çdo promovim të shitjeve.

LOGO:

Me LOGO-në e vet në paketë, jo vetëm që mund të përmirësojë shitjet tuaja, por edhe të rrisë dukshmërinë e korporatës së kompanisë suaj

PËRPARËSITË TONA

• 1. Mbështetni porositë OEM dhe ODM

• 2. Certifikatat:BSCI , ISO9001, FSC, Intertek Testuar

• 3. Çmimi direkt i fabrikës, MOQ i ulët, shërbime të shkëlqyera

• 4. +30 vjet eksperiencë në prodhim varëse rrobash

• 5. Ekipi profesional i prodhimit të varëseve dhe ekipi i shitjeve

• 6. 30 QC kontrollojnë cilësinë e varëses në prodhim masiv

• 7. 38,000 metra katrorë shkallë fabrike + 200 punëtorë të kualifikuar

• 8. Mostra falas! Mblidhen vetëm mallra

RRETH PAKETËS

1) Ne përdorim mbushje kartoni të valëzuar me trashësi të fortë 5 shtresash me pambuk perla, duke parandaluar lëkundjen dhe gërvishtjen e varëseve të veshjeve.

2) Ne i kushtojmë më shumë vëmendje shpatullave dhe grepave. Pambuku i trashë me perla mund të zvogëlojë fërkimin midis varëseve dhe t'i mbrojë ato.

3) Mund të përmbushte transportin e gjatë në rrugë detare.

RRETH DORËZIMIT

1. Nga deti:Ju lutemi na informoni portin detar më të afërt me magazinë tuaj, është mënyra më e lirë e transportit për sasi të mëdha

2. Me ajër:Ju lutemi na informoni emrin e aeroportit me kod postar, është i shpejtë, por me kosto të lartë dërgese

3. Nga Express:Ne mund t'i dorëzojmë porositë ose mostrat në sasi të vogla nga DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS, etj, ju lutemi na informoni adresën e detajeve me kodin postar dhe informacionin e kontaktit, ne do të kontrollonim koston për referencën tuaj.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    Skype
    008613580465664
    info@hometimefactory.com