Центар за производи

Закачалки за метални жици од црна плетенка од фабрика за хомитим

Краток опис:

MOQ : 3000 ЕЕЗ

Време на испорака : 30-35 дена

Капацитет на снабдување : 1000000 компјутери / месец

Потекло на производот : Липу, Гуилин, Кина


Детали за производот

Ознаки на производот

Закачалки за метални жици од црна плетенка од фабрика за хомитим

Број на предмет: М-4000405V-п.н.е.
Име на производот Закачалки за метални жици од црна плетенка од фабрика за хомитим
Материјал  Wireица + полиестер
MOQ 3000 ЕЕЗ
Големина  L405 * T5 * H200mm
Боја  Црна или прилагодена
Кука   
Пакет  180 ЕЕЗ / ЦТН
Употреба Кошули Јакни Палто одело одело
Сертификација BSCI / ISO9001
Денови на примерок 7-10 дена
Време на производство  30-35 дена или врз основа на количината на нарачката
ФОБ пристаниште: Шен henен, Кина
Рок на плаќање  Т / Т, Л / Ц
OEM / ODM Прифатливо 

КАРАКТЕРИСТИКИ

● Цврст:

Цврсто метално жично тело без заварување и завиткано со црна или друга боја плетена картичка.

● Уникатен дизајн:

Метал со плетен кабел ја прави закачалката попосебна и ја обесува облеката без да се збрчка и да не се набори.

● Анти-лизгачка функција:

полиестерскиот премаз спречува лизгање на облеката на подот.

● Заштеда на простор:

Тенкото тело ја одржува облеката во добри форми и лесно се чува.

● Оптимална големина:

Големина на возрасни која одговара на повеќето машки и женски кошули уредно, додека овозможува лесно вметнување и вадење

● Промоција на супермаркет:

закачалките за најголеми метали се многу популарни за промоција на супермаркети

● Прилагодено:

Боите, дијаметарот, пакетот и ЛОГО може да се направат како ваши барања

ПРОМЕНИРАНО Е ДОБРЕДОЈДОВТЕ

• Приватна етикета (ткаена етикета, етикета за печатење, итн.)

• Друга услуга за посебен стил / големина / дизајн

• Прилагодување на пакувањето

• Дизајн на пакување на мало

• Боја на површината за обложување на кабелот со плетенка

• Печатете лого на пакетот

• Дијаметар на жицата

ЗА ПАКЕТ

ЗА ДОСТАВА


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
    Скајп
    008613580465664
    info@hometimefactory.com